JAK KUPIĆ USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE I ZAOSZCZĘDZIĆ? ZOBACZ AUKCJĘ NA ŻYWO!

BEZPŁATNY WEBINAR NEXTBUY

29 KWIETNIA o 11:00


ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

DLA KOGO?

Specjaliści ds. Zakupów

chcący poszerzyć wiedzę o aukcjach elektronicznych

Menedżerowie Zakupów

inicjujący przeprowadzenie e-aukcji

Dyrektorzy Zakupów

zarządzający zespołami zakupowymi

Członkowie Zarządu

rozliczający działy zakupów z wyników finansowych

PROGRAM

 

Rynek telekomunikacji w Polsce - specyfika i opis kategorii

Przeanalizujemy sytuację rynkową usług telefonii komórkowej w Polsce. Przedstawimy dane z raportu kosztowego. Poznaj kluczowych graczy i trendy rynkowe omówione przez eksperta!
 

Omówienie specyfikacji usługi i regulaminu aukcji

Poznaj najlepsze praktyki i cenne wskazówki, które pomogą Ci w zorganizowaniu skutecznej aukcji elektronicznej na zakup usług telekomunikacyjnych. Sprawdź, jakich danych potrzebujesz, co powinna zawierać specyfikacja i jakich operatorów zaprosić. Powiemy także o tym, jakie zapisy powinien zawierać regulamin aukcji, aby zabezpieczyć jej przebieg.
 

Przeprowadzenie aukcji NA ŻYWO!

Najpierw scenariusz, potem konfiguracja parametrów i... ZACZYNAMY AUKCJĘ LIVE! Zobacz, jak w realnym czasie dostawcy składają oferty i jaki wynik uda nam się osiągnąć!
 

Przedstawienie potencjału oszczędnościowego

Posłuchaj, jak zoptymalizować proces, aby uzyskać największe oszczędności na zakupie usług telekomunikacyjnych. Sprawdź, ile możesz wynegocjować i zyskać!
 
 

WEBINAR PROWADZI

DAMIAN CZERNIK

Ekspert zakupowy, wieloletni praktyk. Posiada szeroką wiedzę dotyczącą technik negocjacji z wykorzystaniem aukcji elektronicznych. Posiada 6-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów zakupowych. Uczestniczył w ponad 20 projektach wdrożeniowych realizowanych dla średnich i dużych firm.
damian-transparent1-250x250
linkedIn_PNG38
 

GOŚCINNY UDZIAŁ:

MARIUSZ KRZYSZTOŃ

Ma ponad 8 lat doświadczenia zawodowego w zakresie optymalizacji kosztów oraz strategii zakupowych. Posiada wiedzę ekspercką z zakresu zarządzania kategoriami oraz relacjami z dostawcami. W trakcie realizowania projektów odpowiada m.in. za program redukcji kosztów, zarządzanie kategorią, selekcję asortymentową, negocjacie handlowe z dostawcami czy redukcję zapasów i monitorowanie rotacji produktów.
mariusz-transparent
linkedIn_PNG38