JUŻ NIEDŁUGO KOLEJNY WEBINAR!

BEZPŁATNY WEBINAR NEXTBUY ODBYŁ SIĘ 30 STYCZNIA


ZAPISZ SIĘ NA KOLEJNY WEBINAR

PROGRAM

 

Jakie są rodzaje aukcji elektronicznych?

Angielska, holenderska, a może japońska? Jaka aukcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Poznaj rodzaje aukcji i dowiedz się o najlepszych praktykach ich wykorzystania.
 

Dlaczego warto przeprowadzać aukcje?

Dowiedz się o zaletach aukcji i korzyściach, które generują dla przedsiębiorstwa. Szybka negocjacja ceny, oszczędności i... wiele więcej!
 

Jak przygotować się do aukcji?

Planujesz zaprosić dostawców do tej formy negocjacji? Chcesz mieć pewność, że jesteś na nią przygotowany? Poznaj 7 kroków, które należy wykonać jeszcze przed rozpoczęciem aukcji!
 

Co zrobić, aby uniknąć błędów w aukcji?

Coś poszło nie tak? Efekt nie był wystarczająco spektakularny i zastanawiasz się, jaka była tego przyczyna? Dowiedz się co zrobić, aby poprawnie przeprowadzić aukcję.
 

Przegląd case study

Dowiedz się więcej o przypadkach firm, które przeprowadzały aukcje w różnych kategoriach produktów i osiągnęły sukces! Oszczędności na artykułach biurowych, częściach zamiennych, czy flocie samochodowej. Poznaj historie!
 

WEBINAR PROWADZIŁ

DAMIAN CZERNIK

Ekspert zakupowy, wieloletni praktyk. Posiada szeroką wiedzę dotyczącą technik negocjacji z wykorzystaniem aukcji elektronicznych.